Криворізький район. ДЮСШ

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА КРИВОРІЗЬКОГО РАЙОНУ
Одним з спалахів освітянської ниви Криворізького району було відкриття в 2003 році позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацької спортивної школи Криворізького району» на базі Лозуватської СЗШ №1.
Головною метою діяльності ДЮСШ є:
- залучення учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом;
- впровадження фізичної культури та спорту в повсякдення життя учнівської молоді, як важливого засобу гармонійного розвитку та зміцнення здоров’я;
- підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи спортивної секції;
- відбір спортсменів до складу збірних команд області.
ДЮСШ Криворізького району розташована на базі Лозуватської СШ №1 в с.Лозуватка. Власних споруд немає. Навчально-тренувальні заняття проводяться на безкоштовно орендованих спортивних базах шкіл району: Лозуватської №1, Лозуватської №2, Надеждівської, Новопільської, Червоношахтарської, Червонозабійницької, Красінської, Радіонівської, Гейківської, Христофорівської, Веселівської загальноосвітніх школах Криворізького району.
Першим директором Дитячо-юнацької школи була високо досвідчений фахівець своєї справи, вчитель фізичного виховання -СЕМЕНЕЦЬ Наталія Василівна.
На 2003 рік функціонували 4 відділення з таких видів спорту: волейбол, футбол, настільний теніс та гирьовий спорт.
В 2007 році посаду директора ДЮСШ Криворізького району зайняла - ВОРОНЬКО Марина Миколаївна. Основними видами спорту з 2007 року є:
- боротьба греко-римська;
- волейбол;
- гандбол;
- футбол.
Зміни відбулися в зв’язку з тим що, настільний теніс та гирьовий спорт не є олімпійськими видами спорту. Розширилося коло змагань, почали  приймати участь в змаганнях більш високого рівня.
Вихованці ДЮСШ не тільки змагаються за призові місця, а й знайомляться з різними областями.  Наприклад відвідали м.Орджонікідзе, м.Скадовськ,    м.Запоріжжя, м.Кривий Ріг, м. Мелітополь,м. Бровари, м. Харцизьк, м.Пологи.
Фото тренерів-викладачів
Дитячо-юнацької спортивної школи, склад яких щороку поповнюються роком молодими  кваліфікованими спеціалістами